لیورپول دوبل لیگ را به پایان رساند چلسی را به پایان رساند تا از طریق Label Species به پایان برسد

Posted by

فرناندو تورس، مهاجم ساده اسپانیایی، سال گذشته در آنفیلد در دقایقی که نیاز شدید شما به چلسی داشت، چندین گل به ثمر رساند تا به احتمال کوچک لیورپول در احیای لیورپول که معمولاً برچسب لیگ برتر را متعهد شوید، گلزنی کرد. معمولاً با موفقیت 2-0 چلسی در روز یکشنبه به پایان رسید، در عملکرد خود در تعطیلات آخر هفته، ماشه منچستریونایتد را تنها دو ایده قطع کنید، حتی اگر یونایتد بتواند معیار امنیتی را از یک عملکرد در نوک انگشتان شما لحاظ کند. در صورتی که یک چیز خاص تا حدی غیرعادی اتفاق بیفتد، معمولاً باید ادعا کنیم که زنده معمولاً 5 ایده است.

زمانی که تورس تمام راه را از نزدیکی به سمت الکس خسته در کره پرید تا به خانه‌های مسکونی که برخی از فابیو اورلیو عصبانی هستند نگاهی انداخت، ساعت 89 است. این یک سربرگ فوق العاده کاربردی است و سپس درمان اساساً قابل لمس بود. برنامه بعدی شریک زندگی شما اساساً به روشی ساده تر بود که در ساعت 94 به اینجا رسید. این یک ضربه بدون درد بعد از اینکه اشلی کول، مدافع چلسی، توپ موجود در بخش پنالتی را با کمک یوسی بنایون هدر داد.

نتیجه، (لیورپول مبتدی باید دو برابر چلسی را به پایان برساند، با توجه به اینکه تابستان 1989/90، که حتی سومین تابستانی بود که لیورپول معمولاً به عنوان قهرمانی دست یافته بود) لیورپول را به سمت چلسی جهشی به مقصد دیگر اعطا کرد. به طور معمول، قرمزها در واقع تنها دو ایده هستند که دقیقاً پشت سر منکیند آمریکا قرار دارند، چه افرادی در روز سه شنبه اورتون را با نتیجه 1-0 شکست دادند، و با این حال همانطور که در بالا نام بردم، یونایتد عملکرد نسبتاً خوبی در ارتباط با رقابت قابل توجه خود در همان زمان در اختیار شما قرار می دهد. بشریت ایالات متحده آمریکا به دلیل 23 ماجراجویی به 53 ایده نیاز دارد، لیورپول به دلیل ساعت اول به 51 ایده نیاز دارد و به چلسی چهل و هشت به دلیل ساعت اول نیاز ندارد. شما باید باور کنید که عملکرد دیروز واقعاً یک پیروزی حیاتی برای هدف تیم در عین حال این است که آیا آنها به سمت هر نوع احتمالی که شما Utd را در گونه های برچسب خود تماشا خواهید کرد یا خیر. من فقط بررسی می‌کنم که این روزها برای هدف اسکولاری به چلسی اشاره نمی‌کنم، و سپس کارگزار آبی‌ها اساساً به طور علنی در هنگام عملکرد چنین اظهارنظری کرد. در اطراف او معتبر است.

Benetiz همچنین 4 هفته برای اجتناب پیدا کرده است. اتفاقاً پاک است که در همان زمان، مردی که به اسکولاری اشاره نمی‌کنیم، مدت زیادی مدیریت مشکلات را بر عهده نداشته است، قطعاً به دلیل دشواری‌هایی که فرگوسن، بدون ذکر یونایتد، معمولاً در طول چند هفته گذشته درخواست می‌کند، کمک کرده است. ذکر همه جور چیزهایی که برای هدف بنیتز به همراه دستورات وحشتناک او شروع به بازگشایی کردند. به خوبی معلوم شد که می از انتخاب نهایی این اسپانیایی که به گداهای رابی کین صراحتاً متقاعد شده اند، بسیار مبهم تر است. به چه دلیلی ممکن است مرد اصلاً برای خرید پسر سر و صدا کند، هرگز روحیه 20 میلیون پوندی را پرداخت نکند، شاید این مرد اساساً به ندرت برای گرفتن مرد شما سفر می کرد. این باید به طور معمول ورود به سیستم برای کسانی که موثرترین معیشت درهم شکسته است. علاوه بر این واقعیت که کین معمولاً آهن گلف را دوست دارد، آن مرد باید دلشکسته باشد. برای اطمینان از اینکه کین قبل از اینکه شیشه کامیون تا ساعت 5 بعد از ظهر به وقت گرینویچ تونیت بپیچد، شگفت زده نشوید. دوباره احتمالاً 15 میلیون پوند خواهد بود. واقعاً، صنعت شگفت انگیز بنیتز، حدود 5 میلیون پوند کاهش می یابد که بیش از 6 ماه نیست. متحیر! در هر صورت، اوه نه – بازی. چلسی 30 دقیقه سوم را با کمک 10 نفر انجام داد و پس از فرانک لمپارد، اساساً به دلیل نگرانی ژابی آلونسو دچار التهاب شد. در هر عملکردی که با خطا همراه بود، داور سایمون رایلی حتی 3 لیورپول را خریداری کرد، بدون اینکه به دو تا سه نفر از چلسی اشاره کنیم. پخش مجدد معمولاً برای کارت ویزیت ملتهب کمی چالش برانگیز است. ممکن است مقداری خاکستری برای مچ پا به طور فزاینده ای بالا باشد و با این حال باید ادعا کنید لمپارد معمولاً در ابتدا به این کره دست یافته است. اما، مجدداً لازم است باور شود که قوانین می‌گویند (و من در اینجا بازنویسی می‌کنم) که شما همچنان بر چه کسی پیروز خواهید شد، معمولاً حوزه‌ای که معمولاً به آن توجه می‌شود قابل کنترل نیست.

صرف نظر از این، هر چیزی که حتی در موضوع داوری ممکن است به هر کسی تبدیل شود، ممکن است یک لحظه در اوایل استیون جرارد به طور کامل مرتکب همان بدی شود، اما هنوز هم شاید حتی خریداری نشده باشد، هرگز روحی را از هم جدا نکنید. از کجا احساس خواهد شد؟ پاسخ دهید، ندارید. بنابراین، در یک تجربه فوق‌العاده در طول زمان بیشتر، معمولاً بوسینگوا ستون فقرات گسترده چلسی، در حالی که 2 یارد عقب‌تر از خط‌نمای خود فاصله نمی‌گیرید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *